Шелк Студио order

Ін'єкції ліполітиків для схуднення обличчя і тіла

Для набуття ідеальної фігури потрібно працювати багато і довго – саме так навчали нас багато років. І жінки сідали на дієту, займалися в тренажерних залах до запаморочення, мазали своє тіло різними кремами, обертали його плівкою - тільки результат все ніяк не наступав.

Саме для таких випадків, коли звичайні способи корекції фігури не допомагають, і існує напрямок у косметології – ін'єкції ліполітиків, які допомагають спалювати жири.

Як діють ліполітики?

У людському організмі постійно відбуваються процеси синтезу та розпаду. У нормі вони перебувають у стані рівноваги, але у деяких випадках одне із процесів може переважати над іншим. Якщо людина мало рухається, неправильно харчується, то процеси синтезу ліпідів завжди переважатимуть їх розпад. Ці «зайві» жири відкладаються на стінках судин між м'язовими волокнами, але найбільше їх у підшкірно-жировій клітковині. Саме для боротьби з підшкірними відкладеннями були винайдені ліполітичні препарати.

Напрямки дії препарату::

Основне завдання ліполітиків - перетворити надлишок жиру на емульсію, яка потім виводиться з організму.

За допомогою тонких голок певна кількість ліків вводиться в обрану ділянку, і там під його впливом відбувається активізація процесів ліполізу – розпаду жирів до жирних кислот. Щоб продукти обміну, що утворилися, не повернулися в початковий стан, до складу ліполітиків входять речовини, що активізують мікроциркуляцію і стимулюють виведення жирних кислот з обробленої ділянки за допомогою кровоносної та лімфатичної систем.

Застосування ліполітиків може допомогти зменшити шар жирової тканини на 4-6 см. Найчастіше цю процедуру призначають при запущених стадіях целюліту, коли є підшкірні горбики.

Протипоказання до застосування ін'єкційного ліполізу.

Як і багато інших методів косметологічного впливу, ліполітики для схуднення не можуть застосовуватись усім.

Існує ряд протипоказань для їх використання:

Які зони тіла можна коригувати за допомогою ліполітиків:

Реабілітація та догляд за обробленою зоною

Відразу після проведення ліполізу пацієнт повинен відпочити 30-40 хвилин, а також випити близько 500 мл води. Перші кілька днів в області проведення уколів може виникнути відчуття печіння або сверблячки, з'явитися набряк та гіперемія шкіри. Щоб цього уникнути, охолоджуйте оброблену зону протягом перших 24 годин. Вищеописана симптоматика пройде через 3-4 дні самостійно (без застосування особливих засобів).

Косметологи рекомендують перший тиждень після процедури уникати надмірної інсоляції, фізичних навантажень та інтенсивної дії теплом (сауна, лазня, гарячі ванни).